6. třída PLZ - TRM

Po tuhém boji s Třemošnou si šestka připisuje jen bod

6. třída: HC Plzeň 1929 - HC Meteor Třemošná 6:6 (0:1, 2:3, 4:2). Tradiční žákovští soupeři na sebe narazili o prvním prosincovém zápasovém dni a bylo z toho veliké drama. V duelu, kdy se týmy střídaly o vedení jako na kolotoči, nakonec padla volba šalamounská - body se dělí rovným dílem. I přes nevýrazný začátek ale více smutní Plzeň, protože dvěma brankami v 57., respektive 58. minutě otočila utkání ve svůj prospěch, jenže neuplynula ani minuta a bylo srovnáno. Výhra byla opravdu blízko. Za zmínku ještě určitě stojí čtyřbranková souhra Meteoru - střílejícího Procházky a přihrávajícího Hajšmana.

HC Škoda Plzeň - HC Meteor Třemošná

6:6
0:1, 2:3, 4:2

Branky a nahrávky: 22. Hajžman (Lokajíček), 24. Svoboda (Mužík), 44. Hajžman (Houdek), 54. Tichý (Šůs), 57. Černoch, 58. Mužík (Hajžman) - 6. Bittner, 23. Procházka (Hajšman), 34. Procházka (Hajšman), 38. Procházka (Hajšman), 56. Procházka (Hajšman), 60. Procházka (Bittner). Vyloučení: 2:6. Bez využití. Diváci: 75.

Pejsar - Lokajíček, Morawetz, Benetka, Razím, Houdek, Tichý - Hajžman, Svoboda, Štolba - Mužík, Klíma, Černoch - Bubla, Šůs, Šiška - Hommer.