Sedmička nedala Medvědům ani tu nejmenší šanci

7. třída: HC Berounští Medvědi - HC Plzeň 1929 0:10 (0:4, 0:2, 0:4). Plzeňská sedmička si připisuje další skvěle zvládnuté utkání, tentokrát na ledě Berouna. Hosté zcela ovládli duel, povolili domácím jen pět střel, které spolehlivě zlikvidoval Ovsjannikov. Nakonec se skóre zastavilo na kulaté desítce. Po dvou plzeňských gólech si připsali Kvasnička, Roubal a Žák.

9.kolo , čt 17.11.2011
Medvědi Beroun 1933 - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 4. Roubal (Pour), 5. Roubal (Bednář), 12. Eret, 17. Žák (Krystl), 23. Straka (Markov), 35. Pour (Roubal), 41. Kvasnička (Eret), 47. Uxa (Rozlivek), 50. Kvasnička (Pour), 57. Žák (Erhart). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2.
Medvědi Beroun 1933 Kodad, Brychta - Nejepsa, Pecka, Procházka, Šiller, Hrabár, Moška, Pajer, Petrus, Kvapil, Rejzek, Tůma, Mourek, Kosinová, Řepka.
HC Škoda Plzeň Ovsjannikov - Bednář, Kvasnička, Bartoš, Staněk, Fleischmann, Krystl - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Rozlivek - Beneš, Erhart, Žák - Uxa, Šefl.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp