Sedmička vyválčila ve Strakonicích výhru

7. třída: HC Strakonice - HC Plzeň 1929 2:4 (0:0, 2:2, 0:2). Plzeňská sedmička vybojovala výhru ve velice vyrovnaném duelu hraném na jihu Čech. Po bezbrankové první třetině se jako první prosadili hosté, jenže domácí Strakonice zápas otočily po polovině duelu. Indiáni rychle odpověděli a v poslední části zařídila první lajna modrobílých výhru.

13.kolo , so 10.12.2011, 12:30
HC Strakonice - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: .23. Káník (Řehoř), 27. Káník (Řehoř, Švec) - 23. Štěpánek (Krystl), 36. Eret (Pour, Kvasnička), 63. Roubal (Bednář, Eret), 53. Pour (Roubal). Rozhodčí: Vacek, Sýkora. Vyloučení: 2:7. Využití: 2:1. Diváci: 50.
HC Strakonice Ouředník - Hozman, Bída, Bláha, Burian, Červený, Chval, Hřebíček, Káník, Kopenec, Lang, Mikeš, Pek, Řehoř, Šebesta, Švec, Žampach
HC Škoda Plzeň Ovsjannikov - Bednář, Kvasnička, Bartoš, Staněk, Fleischmann, Krystl, Šperl - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Rozlivek - Beneš, Erhart, Štěpánek - Uxa, Žák.