Plzeňská osmička nasázela Lužnici sedmnáct branek

8. třída HC Lužnice - HC Plzeň 1929 1:17 (1:2, 0:6, 0:9). Plzeňská osmička zase nadělovala. Mladíci indiánů o sváteční sobotě pokořili své vrstevníky z Lužnice a nasázeli jim sedmnáct branek. Pěti zásahy se na výhře podílel Roubal, další tři pak přidal Pour.

14.kolo , so 17.11.2012,
SK Domeček-HC Lužnice - HC Plzeň 1929
Branky Plzně: Roubal 5, Pour 3, Eret a Beneš 2, Štěpánek, Kvasnička, Krystl, Rozlivek, Erhart.
SK Domeček-HC Lužnice Břešťák - Bláha, Beránek, Egert, Kašper, Kratochvíl, Musel, Novák, Podlaha, Prokeš, Šindelář, Šťastný, Štěcha, Záviš.
HC Plzeň 1929 Wild - Štěpánek, Kvasnička, Fleischmann, Žák, Bartoš, Staněk - Roubal, Eret, Pour Straka, Markov, Krystl - Rozlivek, Erhart, Beneš - Šefl.
HC Plzeň 1929HC Plzeň 1929
JménoStřInkZásÚsp
Pavel Vild41375,00

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): V první čtvrtině soutěže jsme soupeři nastříleli 18 branek, a tak jsme předpokládali podobný průběh a výsledek i tentokrát. Upozornili jsme hráče na nepodcenění soupeře a stoprocentní přístup ke všem situacím. Musím je za to pochválit, protože jsme nezaznamenali ani náznak podcenění soupeře. V první třetině jsme se střelecky neprosazovali tak, jak jsme si přáli. S postupem času jsme ale branky přidávali a zejména ve třetí třetině soupeře doslova rozstříleli. Konečné skóre 17:1 mohlo být mnohem vyšší, kdybychom v první třetině střelecky nespali. Jsem rád, že několik hráčů vstřelilo svou první branku v sezóně a snad se tito hráči psychicky zvednou. Bohužel i v utkání, které takto výrazně vyhrajeme, se najdou hráči, kteří se nedokáží prosadit. V zápasu jsme vyzkoušeli i jiné varianty sestavy a viděli možnosti hráčů na různých místech v sestavě. Ve středu nás čeká mnohem těžší prověrka, doma totiž hostíme v pořadí druhý turnaj dlouhodobé soutěže Akademií, kde chceme potvrdit vítězství z prvního klání z K. Varů.