Plzeňská osmička nadělila Strakonicím půltucet

8. třída HC Plzeň 1929 - HC Strakonice 6:1 (2:0, 3:1, 1:0). Plzeňská osmička si vlastní led oproti nájezdníkům z jihu Čech pohlídala s přehledem. Mladí indiáni dokázali odolat strakonické snaze a připisují si další výhru.

29.kolo , st 13.2.2013,
HC Plzeň 1929 - HC Strakonice
6:1
2:0, 3:1, 1:0
Branky Plzně: Kvasnička, Roubal, Eret, Pour, Markov, Hajžman.
HC Plzeň 1929 Wolf - Štěpánek, Kvasnička, Fleischmann, Žák, Bartoš, Staněk, Lokajíček - Roubal, Eret, Pour - Straka, Erhart, Krystl - Rozlivek, Markov, Hajžman - Beneš, Šefl.
HC Strakonice Kříž - Vida, Had, Mikeš, Žampach, Řehoř, Káník, Škola, Švec, Vondruška, Lang, HŘebíček, Schwamberger, Měchura, Šebesta, Bucifalová.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): Strakonice v minulém kole remizovaly v Č. Budějovicích, a tak jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. I v našem posledním vzájemném zápase se Strakoničtí předvedli výborným výkonem. Soupeř se navíc v soutěži prezentuje houževnatým kontaktním hokejem s dobrým pohybem, který praktikoval i v tomto utkání. V první polovině utkání však nasazení přehnal a byl třikrát vyloučen. Všechny tři přesilovky jsme využili a odskočili do vedení 3-0 a utkání prakticky rozhodli. Postupně jsme navýšili skore na 6-1 a vcelku jednoznačně v důležitém klání zvítězili.

Související články

Plzeňská osmička nadělila Strakonicím půltucet

Zápas - mládež U9

Aktuálně na webu

Rozhovor před LIB - PLZ

Čeká nás další náročná prověrka, shodují se Lukáš Kaňák a trenér Čihák před duelem v Liberci

Preview 23. kolo

Indiáni poprvé v nové sezóně svedou souboj s Tygry!

Ohlasy 22. kolo

Na trestné lavici jsem si zanadával, naštěstí to kluci ubránili, říká autor dvou gólů Petr Kodýtek

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň