Plzeňská osmička vybojovala výhru v Třemošné

8. třída HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929 1:4 (0:0, 0:2, 1:2). Plzeňská osmička svého soupeře na jeho ledě válcovala, ale trápila se v koncovce. Nakonec však utkání k její výsledkové spokojenosti, když Meteoru nenechala ani bodík.

30.kolo , so 16.2.2013,
HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929
1:4
0:0, 0:2, 1:2
Branky Plzně: Roubal 2, Pour, Erhart.
HC Meteor Třemošná Beran - Červenka, Helus, Kovářík, Koželuh, Mužík, Reitspies, Sedlák, Soukup, Šibra, Šíma, Hajšman, Vild.
HC Plzeň 1929 Ovsjannikov - Štěpánek, Kvasnička, Bednář, Žák, Fleischmann, Staněk, Bartoš - Roubal, Eret, Pour - Straka, Erhart, Krystl - Rozlivek, Markov, Beneš - Šefl.

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): V Třemošné jsme výsledkově sehráli mnohem těžší utkání, než jsme čekali. Neustále jsme dobývali branku soupeře, přestříleli ho 45-5... Prakticky celý zápas jsme strávili v jeho obranném pásmu, ale vinou naší nepřesné a velmi špatné koncovky a vynikajícího výkonu domácího brankáře se střelecky trápili. Jsme velmi nespokojení s přesností střelby i vlastním řešením v zakončení. Neproměnili jsme 5 samostatných nájezdů a několik stoprocentních šancí doslova zahodili. Mnoho pokusů končilo na zadním plexiskle... Na přesnost střelby se musí hráči soustředit a při tréninku se na ni zaměřit, neustále na tom pracovat.

Související články

Plzeňská osmička vybojovala výhru v Třemošné

Zápas - mládež U9

Aktuálně na webu

Preview 25. kolo

Plzeň svede nedělní souboj, soupeřem bude Mountfield!

Ohlasy 24. kolo

Hrálo se mi skvěle, snažím se dělat vše pro to, abych jel na mistrovství světa, říká Filip Přikryl

PLZ - ZLN 7:5

PLZ - ZLN 7:5 - Gólů jako trpaslíků a Plzeň slaví další extraligovou výhru!