8. třída: PLZ - CEB 3:0

Plzeňská osmička klíčové utkání pro postup na MČR zvládla!

8. třída HC Plzeň 1929 - HC České Budějovice 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Plzeňská osmička zvládla důležitý zápas pro postup na závěrečný turnaj mistrovství republiky a doma vyhrála nad Jihočechy 3:0. O všechny tři branky se postarala první lajna, jejíž výkon byl podpořen mimo jiné i bezchybným Wolfem v brance.

HC Plzeň 1929 - Banes Motor České Budějovice

3:0
0:0, 2:0, 1:0

Branky Plzně: Eret, Roubal, Pour.

Wolf - Bednář, Kvasnička, Štěpánek, Žák, Fleischmann, Bartoš - Roubal, Eret, Pour - Straka, Erhart, Hajžman - Krystl, Markov, Rozlivek - Beneš.

Jan Žák 0 0 0 0 0

Petr Vojan (Plzeň): Dnes jsme nastoupili ke klíčovému utkání o postup na mistrovství republiky. Hráči podali na tuto kategorii takticky vyspělý výkon a až na pár chyb v situacích 1-1 v úvodu utkání jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. První branku jsme vstřelili ve druhé třetině v přesilovce. Budějovičtí poté museli otevřít hru a my se tak dostávali do šancí. Jednu z nich jsme využili k vedení o dvě branky. Trpělivým a zodpovědným výkonem jsme dotáhli utkání do vítězného konce, když jsme ve třetí třetině měli ještě několik dalších jasných šancí, ale vstřelili jsme už jen jednu branku. Celé mužstvo utkání odmakalo a zaslouženě zvítězilo.