Osmička uzavřela základní část vítězně

8. třída KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Plzeň 1929 3:8 (0:0, 2:5, 1:3). Plzeňská osmička na ledě Jindřichova Hradce prohrávala 1:2, ale nakonec díky zlepšenému výkonu zápas otočila. Pod výsledkem nejvíce vidíme podpis plzeňského střelce Petra Ereta, který skóroval celkem pětkrát a navíc přidal i jednu brankovou asistenci.

35.kolo , so 16.3.2013
Jindřichův Hradec - Plzeň
3:8
0:0, 2:5, 1:3
Branky Plzně: Eret 5, Bednář, Roubal, Rozlivek.
Jindřichův Hradec Štěpnička, Kouba - Klusáček, Budin, Filip, Kataj, Zedníková, Pytlík, Havelka, Filip, Homolka, Kopřiva, Toman, Salhi, Pytlíková.
Plzeň Ovsjannikov (od 27. Wolf) - Bednář, Žák, Fleischmann, Kvasnička, Bartoš, Staněk - Straka, Eret, Krystl - Roubal, Erhart, Pour - Rozlivek, Markov, Beneš - Šefl.
PlzeňPlzeň
JménoStřInkZásÚsp
Jakub Ovsjannikov1111090,91
Adam Wolf1521386,67

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (Plzeň): K poslednímu zápasu v soutěži jsme nastoupili téměř kompletní, chyběli jen zraněný Štěpánek a Hajžman s Lokajíčkem, kteří hráli za 7. třídu. Soupeř hrál v první polovině utkání velmi dobře - obětavě, dobře bruslil a kombinoval - a zaslouženě vedl 2:1. My jsme naopak hráli slabě, mysleli si, že se soupeř porazí sám a sedne si z nás na zadek. Potom jsme se vrátili k osvědčené sestavě a přidali na důrazu i rychlosti a odskočili do vedení 5:2. Ve třetí třetině jsme skóre navýšili na 8:3 z našeho pohledu a další šance nevyužili. Začátek se nám, kvůli podcenění soupeře a vlastnímu laxnímu přístupu k utkání vůbec nevydařil a hráči se přesvědčili, že bez nasazení a stoprocentního přístupu a plnění zejména obranných povinností se hrát nedá.

Aktuálně na webu

Změna termínu

Přeložení zápasu 44. kola Tipsport extraligy

Jan Eberle #17

Nejtěžší? Spíše nejdelší, vrací se ke konci suché přípravy Jan Eberle

BIOTRONIK Praha

Společnost BIOTRONIK zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu