Mladší dorost otočil zápas ve Varech a znovu vítězí

Mladší dorostenci HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 3:5 (1:1, 2:2, 0:2). Plzeňský mladší dorost zvládl vypjaté utkání v rámci prvního západočeského derby v této věkové kategorii a veze domů výhru za tři body. Domácí do utkání vstoupili dobře, brzy se dostali do vedení, ale indiáni našli brankovou odpověď. Stejná situace se pak opakovala i ve druhé části, jen s tím rozdílem, že tentokrát dokázali indiáni jít i do vedení. Jenže i Energie srovnala. Rozhodovalo se v poslední části, a tu vyhráli hosté 2:0, takže ovládli celý duel.

8.kolo , ne 7.10.2012,
HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929
3:5
1:1, 2:2, 0:2
Branky a nahrávky: 4. Kozák (Vildumetz), 21. Svoboda (Vildumetz), 40. Pastier (Čejka) - 15. Stráský (Kokoška, Kantner), 36. Vavřička (Stráský), 37. Suchý (Stráský, Vavřička), 41. Suchý (Stráský, Kaňák), 56. Kokoška (Vracovský, Pokorný). Rozhodčí: Schopf - Maloušek, Červenka. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. Diváci: 79. Střely na branku: 31:35.
HC Energie Karlovy Vary Černý (od 37. minuty Kuchař) - Chodounský, Beer, Kunc, Juránek, Svoboda, Vildumetz, Janata, Jakubův, Pastier, Troška, Pajk, Šála, Kozák, Valíček, Čejka.
HC Plzeň 1929 Zeman - Kaňák, Váchal, Dvořáček, Pokorný, Bednář, Muchka, Čechura - Vracovský, Vavřička, Krystl - Hajšman, Kodýtek, Suchý - Kantner, Kokoška, Stráský - Ivanič, Roubal, Kučera.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Už od prvního střídání jsme v tomto střetnutí viděli parádní utkání. Obě mužstva výborně bruslila a soupeř byl na nás velice dobře připravený. Šance si vytvořily obě mužstva, hrálo se vyrovnané utkání, proto byl stav po dvou třetinách nerozhodný. V poslední třetině jsme vstřelili dvě branky a dostali se do finálního náskoku. Ten jsme si až do konce pohlídali. Jsem rád, že jsme to takto zvládli, bylo to těžké střetnutí a my si připsali další tři body.

Aktuálně na webu

Ohlasy 49. kolo

Bod je málo, ale rozhodně nic nebalíme, shodují se Gulaš s Pavlátem

LIB - PLZ 2:1pp

LIB - PLZ 2:1pp - Vyrovnanou partii rozsekli domácí v prodloužení

Reprezentace U18

Osmnáctka před MS organizuje další kemp!