MDO: PIS - PLZ 3:9

Mladší dorost před pauzou zdolal i Písek

Mladší dorostenci IHC Písek – HC Plzeň 1929 3:9 (0:3, 2:5, 1:1). Plzeňští mladší dorostenci zvládli obhájit nelehkou úlohu favorita proti Písku a z jihu Čech si přivezli kompletní počet tří bodů. O převaze indiánů dokonale svědčí poměr střel, kdy hosté vyslali na Petříkovu branku jednasedmdesát střel, kdežto dvojice plzeňských gólmanů čelila jen pětadvacítce. Indiáni si tak pojistili první průběžné místo, kde spokojeně přečkají reprezentační pauzu.

IHC Králové Písek - HC Plzeň 1929

3:9
0:3, 2:5, 1:1

Branky a nahrávky: 21. Polanský (Pixa, Vanišová), 26. Pixa, 43. Polanský (Radoš, Vanišová) – 4. Vracovský (Kokoška), 12. Kokoška (Zayml), 13. Vracovský (Stráský), 21. Vavřička (Vracovský), 23. Kokoška (Zayml, Kaňák), 27. Kaňák (Vavřička), 34. Kučera (Zayml, Pokorný), 34. Kantner (Rubner), 59. Roubal (Kaňák, Vavřička). Rozhodčí: Šperl – Oudes, Diviš. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 25:71.

IHC Králové Písek

Petřík – Bednařík, Dvořák, Hadrava, Hanus, Javůrek, Klas, Klochko, Kozák, Linkart, Pecka, Pixa, Pokorný, Polanský, Radoš, Stodolovský, Strnad, Turek, Vanišová, Šergl, Šubrt.

Zeman (od 31. minuty Holub) – Kaňák, Váchal, Bednář, Ivanič, Sysel, Čechura, Pokorný – Vracovský, Vařička, Stráský – Kantner, Kodýtek, Rubner – Roubal, Krásný, Kučera – Kokoška, Zayml.

Lukáš Zayml 0 3 3 2 0

Ladislav Čihák (Plzeň): Po čtvrtečním utkaní proti Hvězdě jsme měli velice dobrý pocit z výkonu. Nechtěli jsme nic podcenit a naopak jsme se chtěli na soupeře dobře připravit. Utkání se nám podařilo a i přes absenci šesti hráčů jsme měli převahu. Bohužel poslední třetina nebyla z naší strany moc dobrá, ale jinak jsme s asistentem byli spokojeni. Při pauze budeme dál pokračovat v náročném tréninkovém programu jako doposud.