MDO: CHM - PLZ 2:6

Šest branek pro Piráty a mladší dorost znovu vítězí

Mladší dorostenci Piráti Chomutov - HC Plzeň 1929 2:6 (0:3, 1:3, 1:0). Plzeňský mladší dorost přidává už patnáctou výhru. Tentokrát se indiáni představili ve výborném světle v severočeském Chomutově. Místním Pirátům nedali šanci, když si v první třetině vypracovali velenadějný tříbrankový náskok, jenž s přehledem udrželi do poslední vteřiny.

Piráti Chomutov - HC Plzeň 1929

2:6
0:3, 1:3, 1:0

Branky a nahrávky: 28. Lyszczarczyk, 60. Toman (Lyszczarczyk, Lidák) - 4. Zayml (Vracovský), 5. Kokoška (Hajšman, Suchý), 6. Kučera (Zayml), 34. Suchý (Kokoška, Hajšman), 37. Vracovský (Stráský, Vavřička), 40. Kodýtek (Kantner). Rozhodčí: Novák - Fiala, Řežábek. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 25:43. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.

Piráti Chomutov

Štefka - Toman, Stuchlík, Petržílka, Novák, Knobloch, Kulich, Svoboda, Lidák, Rindoš, Dejmek, Adámek, Jindra, Rohla, Hlaváček, Hreben.

Zeman - Kaňák, Váchal, Bednář, Ivanič, Sysel, Muchka, Čechura, Pokorný - Vracovský, Vavřička, Stráský - Hajšman, Kokoška, Suchý - Kantner, Kodýtek, Rubner - Kučera, Roubal, Zayml.

Lukáš Zayml 1 1 2 2 0

Ladislav Čihák (Plzeň): Do Chomutova jsme odjížděli s respektem, ale na soupeře jsme si věřili. Nechtěli jsme nic podcenit. V první třetině jsme začali velice dobře. K soupeři jsme přistupovali opravdu nepříjemně a natěsno, a to se nám odměnilo třemi brankami. Ve druhé jsme se dostali pod tlak i kvůli vyloučením a soupeř snížil. Dobře jsme zareagovali a přidali tři góly, a tak jsme trochu opět odskočili. Třetí třetina se dohrála, ale šance byly na obou stranách. Utkání se nám podařilo i díky tomu, že jsme velice dobře bruslili.