Po výhře s PZ Kladnem mladší dorost navyšuje náskok v čele

Mladší dorostenci PZ Kladno - HC Plzeň 1929 0:7 (0:4, 0:2, 0:1). Plzeňský mladší dorost se s přehledem vypořádal s ošemetnou úlohou favorita a na ledě celku PZ Kladna zvítězil jasným poměrem 7:0. Směle tak může vyhlížet následující prestižní střetnutí před vlastními diváky s pražskou Slavií.

20.kolo , ne 9.12.2012,
PZ Kladno - HC Plzeň 1929
0:7
0:4, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 2. Kantner (Rubner, Kodýtek), 5. Rubner (Kantner, Muchka), 16. Vracovský (Vavřička), 18. Pokorný (Kokoška), 24. Kučera (Kokoška, Zayml), 27. Rubner, 60. Vavřička (Stráský). Rozhodčí: Frühauf - Řešátko, Fiala. Vyloučení: 4:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 14:57. Průběh utkání: 0:7.
PZ Kladno Melančin - Havelka, Šíma, Lenárt, Toula, Pejchal, Lachman, Zeman T., Jizba, Vlk, Němec, Jarý, Sedláček, Vostárek, Novotný, Balcar, Patyk.
HC Plzeň 1929 Holub - Pokorný, Váchal, Stráský, Muchka, Ivanič, Kvasnička - Vracovský, Vavřička, Hajšman - Kantner, Kodýtek, Rubner - Vracovský, Roubal, Krásný - Kučera, Kokoška, Zayml.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): I přes vysokou absenci našich obránců jsme zápas zvládli velice dobře. Byli jsme spokojeni s první třetinou, kdy naše hra odpovídala tomu, co chceme hrát. Druhá i třetí třetina byly dobré, ale góly už moc nepadaly. Velice dobře se prezentoval nový hráč David Kvasnička z osmé třídy, kterého jsme vyzkoušeli, protože jsme měli jen tři obránce a museli jsme dát útočníky do obrany. Zvládli to dobře, neboť jsou to kvalitní hráči. Ve čtvrtek nás čeká Slavia, máme se na co připravovat.

Aktuálně na webu

Ladislav Čihák

Kluci si možnosti být na ledě ohromně váží, říká trenér Ladislav Čihák

Tréninky A týmu

Indiáni trénují také na otevřeném kluzišti v Dobříši

Matěj Stříteský #11

Jede se zde všechno nadoraz a to mi vyhovuje, říká Matěj Stříteský