MDO: KLP - PLZ 0:7

Po výhře s PZ Kladnem mladší dorost navyšuje náskok v čele

Mladší dorostenci PZ Kladno - HC Plzeň 1929 0:7 (0:4, 0:2, 0:1). Plzeňský mladší dorost se s přehledem vypořádal s ošemetnou úlohou favorita a na ledě celku PZ Kladna zvítězil jasným poměrem 7:0. Směle tak může vyhlížet následující prestižní střetnutí před vlastními diváky s pražskou Slavií.

PZ Kladno - HC Plzeň 1929

0:7
0:4, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 2. Kantner (Rubner, Kodýtek), 5. Rubner (Kantner, Muchka), 16. Vracovský (Vavřička), 18. Pokorný (Kokoška), 24. Kučera (Kokoška, Zayml), 27. Rubner, 60. Vavřička (Stráský). Rozhodčí: Frühauf - Řešátko, Fiala. Vyloučení: 4:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 14:57. Průběh utkání: 0:7.

PZ Kladno

Melančin - Havelka, Šíma, Lenárt, Toula, Pejchal, Lachman, Zeman T., Jizba, Vlk, Němec, Jarý, Sedláček, Vostárek, Novotný, Balcar, Patyk.

Holub - Pokorný, Váchal, Stráský, Muchka, Ivanič, Kvasnička - Vracovský, Vavřička, Hajšman - Kantner, Kodýtek, Rubner - Vracovský, Roubal, Krásný - Kučera, Kokoška, Zayml.

Lukáš Zayml 0 1 1 2 0

Ladislav Čihák (Plzeň): I přes vysokou absenci našich obránců jsme zápas zvládli velice dobře. Byli jsme spokojeni s první třetinou, kdy naše hra odpovídala tomu, co chceme hrát. Druhá i třetí třetina byly dobré, ale góly už moc nepadaly. Velice dobře se prezentoval nový hráč David Kvasnička z osmé třídy, kterého jsme vyzkoušeli, protože jsme měli jen tři obránce a museli jsme dát útočníky do obrany. Zvládli to dobře, neboť jsou to kvalitní hráči. Ve čtvrtek nás čeká Slavia, máme se na co připravovat.