MDO: LET - PLZ 3:2pp

Mladší dorost veze z Letňan jeden bod

Mladší dorostenci HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929 3:2 po prodloužení (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0). Plzeňský mladší dorost na letňanském ledě držel v úvodu třetí třetině těsné vedení o jednu branku, které se mu podařilo zdvojnásobit v 56. minutě. Jakkoli to s plzeňskými šancemi na plný bodový zisk vypadalo nadějně, oslava se nekonala. Domácí se dokázali vzmužit, stačili vyrovnat, a dokonce utkání nepustili ani do samostatných nájezdů. Jednačtyřicet sekund před čtvrtou sirénou totiž rozhodl ve prospěch Letců Kulda.

HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929

3:2p
0:0, 0:1, 2:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 58. Mařík (Kučera, Pražienka), 59. Kulda (Průžek, Hylena), 65. Kulda (Polák) - 30. Rubner (Bednář), 56. Kokoška. Rozhodčí: Jechoutek - Demuth, Ovsík. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 35:37.

HC Letci Letňany

Roubal K. - Hrdinka, Hůla, Starosta, Chalupa, Kubát, Průžek, Rousek, Kučera J., Katriňák, Pražienka, Mařík, Hylena, Burda, Polák, Gaspar, Kulda, Pařík.

Zeman - Kaňák, Váchal, Bednář, Pokorný, Ivanič, Sysel, Muchka, Čechura - Hajšman, Vavřička, Stráský - Kučera, Kodýtek, Kantner - Zayml, Kokoška, Rubner - Krásný, Roubal.

Lukáš Zayml 0 0 0 0 0

Ladislav Čihák (Plzeň): Jak jsem již zmiňoval po zápase s Pískem, že výkon nebyl až tak přesvědčivý, tak právě proti Letňanům se to potvrdilo. Předvedli jsme nekoncentrovaný výkon, nebojovnost, hrubý individuální chyby a to rozhodlo. Už jen to, že vedete 2:0 dvě minuty před koncem a prohrajete v prodloužení úplně náhodným gólem... Ale i to je hokej a pro naše kluky to musí být ponaučení do budoucna, že hokej končí poslední setinou sekundy šedesáté minuty. Pokud budeme uspokojeni, čeká nás trest, protože soupeři jsou vyrovnaní a určitě toho budou chtít využít. Jsme zatím první a všichni nás chtějí porazit, zlepšit si sebevědomí apod. Kluci musí pochopit, že udržet si výkonnost v dlouhodobé soutěži je velice těžké i pro ty největší profesionály, ale vše se dá. Nyní máme zápas s Chomutovem a na to se připravíme.