5. třída: ROK - PLZ 4:9

Pátá třída vítězně v Rokycanech

5. třída DDM Rokycany - HC Plzeň 1929 4:9 (2:1, 1:5, 1:3). Plzeňská pátá třída dokázala opět zvítězit, když tentokrát kralovala na ledě Rokycan. Domácí vstoupili do zápasu s větším nasazením a indiáni jejich tempu v první třetině nestačili. V druhé třetině Plzeňští zlepšili bruslení a pěti góly v řadě se dostali do vedení. To dokonce v třetí třetině ještě navýšili, a domů si tedy vezou vysokou výhru.

TJ DDM Rokycany - HC Plzeň 1929

4:9
2:1, 1:5, 1:3

Branky a nahrávky Plzně: 15. Malák (Staněk), 22. Vágner (Stárek, Makovec), 25. Vágner, 26. Stárek (Vágner, Sulek) 27. Staněk (Kremláček), 38. Kvasnička (Straka), 51. Malák (Macek, Staněk), 56. Vágner (Pechr), 60. Stárek (Pechr).