5. třída: PLZ - KLT 6:7

Pátá třída doma těsně podlehla Klatovům

5. třída HC Plzeň 1929 - HC Klatovy 6:7 (4:3, 0:3, 2:1). Plzeňská pátá třída na vlastním ledě těsně nestačila hostům z nedalekých Klatov. Indiáni první třetinu vyhráli těsně o branku, ale Klatovští běh duelu zvrátili v druhé dvacetiminutovce, když za Kůsova záda poslali tři přesné puky. Indiánům se podařilo dotáhnout na oponenta v 51. minutě, ale stejně body neberou. Čtyři minuty před koncem zápasu totiž rozhodl o hubené výhře Klatov Šmíd.

HC Plzeň 1929 - HC Klatovy

6:7
4:3, 0:3, 2:1

Branky a nahrávky Plzně: 3.Vágner (Stárek, Antony), 4.Pechr (Macek,Staněk), 14.Půst, 18. Antony (Vágner), 46. Bláha (Kůrka,Šedivý), 51. Straka.

Kůs - Sulek, Půst, Pánek, Vágner, Pechr, Staněk, Macek, Kremláček, Marák, Antony, Straka, Kůrka, Stárek, Šedivý, Bláha.