SDO: LET - PLZ 1:7

Starší dorost otočil utkání proti Letcům

Starší dorostenci: HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929 1:7 (1:0, 0:3, 0:4). Indiáni do utkání nevstoupili pravou nohou, neboť už v 5. minutě inkasovali. Pak ale Zeman zavřel branku na několik západů a góly padaly už jen na druhé straně. Od druhé třetiny indiáni začali proměňovat své šance a domácím nasázeli sedm kousků.

HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929

1:7
1:0, 0:3, 0:4

Branky a nahrávky: 5. Poljanyčka (Klečka) – 21. Suchý (Polívka), 31. Opava (Kokoška), 33. Polívka (Kaňák), 45. Suchý, 49. Vavřička (Beneš, Vlček), 52. Švarc (Suchý, Beneš), 54. Jakubec (Kokoška, Polívka).

HC Letci Letňany

Dubský (Jandera) – Hůla, Sekera, Pařík, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek – Pražienka, Honetschläger, Poljanyčka, Klečka, Kulda, Tomek, Smejkal, Horák, Hroboň, Polák.

Zeman (Lavička) – Polívka, Hůlka, Kaňák, Walter, Prokop, Ivanič, Pokorný, Starý – Beneš, Švarc, Vlček, Jakubec, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Zayml, Vavřička, Stráský.

Lukáš Zayml 0 0 0 0 0

Ladislav Čihák (Plzeň): Opět jsme narazili na soupeře, který je nepříjemný. Potvrdil to v pátek, když porazil první Kladno. Chtěli jsme na soupeře hned od začátku zatlačit, což se nám podařilo. Bohužel po individuální chybě hned po vhazování v našem obraném pásmu jsme dostali velice laciný gól. Soupeře jsme dál tlačili, ale bohužel nám opět vázla koncovka. Do druhé třetiny jsme udělali pár změn, řekli jsme klukům, aby byli lépe připraveni v předbrankovém prostoru. Hráli jsme trpělivě s velikým nasazením a vše nám začalo vycházet. Musím konstatovat, že druhou a třetí třetinu jsme soupeře vůbec k ničemu nepustili. Máme ale před s sebou další utkání, takže musíme jít dál.