Mladší dorost ovládl první letošní derby

Mladší dorostenci: HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 5:7 (3:1, 2:5, 0:1). Plzeňský nejmladší extraligista na své konto připsal další tři body, když zvítězil v prvním letošním západočeském derby v kategorii mladšího dorostu. Výhra se ale nerodila vůbec lehce. Domácí po první třetině drželi dvoubrankové vedení, ale pak indiáni ještě během druhé třetiny zvrátili utkání na svou stranu.

8.kolo , ne 13.10.2013
HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929
5:7
3:1, 2:5, 0:1
Branky a nahrávky: 6. Kurfürst (Pastyřík), 19. Kurfürst (Pastyřík), 20. Vildumetz, 26. Kurfürst (Pastyřík, Chodounský), 40. Halberštát - 4. Kodýtek (Kantner, Sysel), 28. Kantner (Sysel, Váchal), 30. Kodýtek (Kačena), 32. Rubner, 36. Roubal D.(Rubner), 40. Kantner (Sysel), 42. Hanzlík (Roubal, Pour). Rozhodčí: Schopf - Červenka, Suchý. Vyloučení: 5:6, navíc Chodounský (KVA) 10 min. Využití: 0:1. Střely na branku: 45:30. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:5, 5:5, 5:7.
HC Energie Karlovy Vary Fuksa - Bernáth, Přibyl, Pátek, Kunc - Chodounský, Vildumetz, Kurfürst, Prošek, Habr, Bečka J., Halberštát, Žeravík, Hrůša, Slabý, Pastyřík.
HC Plzeň 1929 Lavička (20. Krasanovský) - Kačena, Bednář, Staněk, Kvasnička, Váchal, Sysel - Hanzlík, Krásný, Rubner, Kantner, Kodýtek, Eret, Roubal D., Roubal J., Pour.