MDO: KVA - PLZ 5:7

Mladší dorost ovládl první letošní derby

Mladší dorostenci: HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 5:7 (3:1, 2:5, 0:1). Plzeňský nejmladší extraligista na své konto připsal další tři body, když zvítězil v prvním letošním západočeském derby v kategorii mladšího dorostu. Výhra se ale nerodila vůbec lehce. Domácí po první třetině drželi dvoubrankové vedení, ale pak indiáni ještě během druhé třetiny zvrátili utkání na svou stranu.

HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929

5:7
3:1, 2:5, 0:1

Branky a nahrávky: 6. Kurfürst (Pastyřík), 19. Kurfürst (Pastyřík), 20. Vildumetz, 26. Kurfürst (Pastyřík, Chodounský), 40. Halberštát - 4. Kodýtek (Kantner, Sysel), 28. Kantner (Sysel, Váchal), 30. Kodýtek (Kačena), 32. Rubner, 36. Roubal D.(Rubner), 40. Kantner (Sysel), 42. Hanzlík (Roubal, Pour). Rozhodčí: Schopf - Červenka, Suchý. Vyloučení: 5:6, navíc Chodounský (KVA) 10 min. Využití: 0:1. Střely na branku: 45:30. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:5, 5:5, 5:7.