8. třída: PLZ - PIS 9:1

Hattricky pro Hajžmana a Fišera - osmička na úvod vítězí

8. třída: HC Plzeň 1929 - IHC Písek 9:1 (2:0, 3:1, 4:0). Plzeňská osmička vstoupila do nového ročníku impozantně. Na vlastním ledě roznesla mladíky z Písku, když nejvýrazněji se pod výsledek kromě gólmana Černého, jenž za svá záda pustil jedinou střelu, podepsali útočníci první lajny Hajžman a Fišer. Oba vstřelili tři branky.

HC Plzeň 1929 - IHC Králové Písek

9:1
2:0, 3:1, 4:0

Branky Plzně: Hajžman a Fišer 3, Mužík, Hašek, Šiška.

Černý - Šilhán, Kaňák, Lokajíček, Tichý, Benetka, Morawetz - Hajžman, Mužík, Fišer - Berčík, Přikryl, Hašek - Sýkora, Štolba, Šiška.

IHC Králové Písek

Kolář - Vita, Srb, Šimůnek, Venclík, Švec, Matiášek, Přibyl, Kroupa, Matašovský, Pechlát.

Nicholas Tichý 0 0 0 0 0

Petr Vojan (Plzeň): První mistrovské utkání v nové sezóně bylo dlouho výsledkově vyrovnané. Vynikající brankář soupeře měl spousty zákroků, ale protože jsme neměli clonící hráče před brankou, vše s přehledem řešil. Navíc hrál Písek velmi pasivně, soustředil se na obranu středního pásma a z ní vyrážel do protiútoků. První třetinu jsme přesto vyhráli 2:0. Do druhé třetiny jsme šli s větším pohybem a vůbec zvýšili tlak v předbrankovém prostoru, ale až ke konci třetiny jsme přidali další branky a zápas rozhodli. Ve třetí třetině jsme náskok ještě navýšili a první utkání tak zvládli.