8. třída: PLZ - TAB 12:4

Osmička doma jednoznačně porazila Tábor

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Tábor 12:4 (5:2, 0:2, 7:0). Plzeňští osmáci skvěle zvládli další domácí utkání. Přestože nechali kohouty se v druhé části dotáhnout na jednobrankový rozdíl, sedmi branek v poslední části ukázalo, kdo je v Plzni doma. Čtyřmi trefami se v zápase blýskl Hašek, hattricky si připsali Hajžman a Mužík.

HC Plzeň 1929 - Hockey Club Tábor

12:4
5:2, 0:2, 7:0

Branky Plzně: Hašek 4, Hajžman a Mužík 3, Přikryl, Berčík.

Pejsar - Tichý, Kaňák, Lokajíček, Šilhán, Houdek, Morawetz - Hajžman, Přikryl, Hašek - Berčík, Mužík, Fišer - Sýkora, Štolba, Šiška - Klíma, Černoch.

Hockey Club Tábor

Bílý - Adamek, Bednář, Bouška, Harazín, Hubata, Řezáč, Štekr, Volčík, Camrda.

Nicholas Tichý 0 1 1 4 0

Petr Vojan (Plzeň): Výsledek hovoří jasně, ale cesta k němu nebyla zdaleka tak pohodová. Začátek nám vyšel a odskočili jsme do vedení 5:2. Na konci druhé části jsme hráli v oslabení 3 na 5, ale soupeř dokázal obě přesilovky využít a dotáhl se na 4:5 po dvou třetinách. Kluci ale prokázali charakter a těžkou situaci zvládli, když v poslední třetině soupeře doslova spláchli sedmi brankami.