8. třída: ZBR - PLZ 3:5

Osmička veze výhru ze Zbraslavi

8. třída: TJ Slavoj Zbraslav - HC Plzeň 1929 3:5 (1:2, 0:2, 2:1). Plzeňská osmička zvládla nelehkou roli favorita v duelu na ledě Zbraslavi a domů přivezla všechny tři body. Nic na tom nezměnila ani prohraná třetí třetina.

HC Smíchov 1913 - HC Plzeň 1929

3:5
1:2, 0:2, 2:1

Branky Plzně: Hajžman, Mužík, Přikryl, Hašek, Štolba.

HC Smíchov 1913

Kašpar - Bláha, Fiala, Krchňák, Krupka, Kupošt, Kyclt, Lytvynov, Miller, Nagy, Najman, Novák, Obadal, Slabý, Vasilev, Veverka, Vitouch.

Černý - Tichý, Kaňák, Lokajíček, Šilhán, Houdek, Benetka, Morawetz - Hajžman, Mužík, Fišer - Berčík, Přikryl, Hašek - Klíma, Štolba, Šiška - Sýkora, Černoch.

Nicholas Tichý 0 0 0 3 2

Petr Vojan (Plzeň): Na led doposud neporaženého celku naší skupiny jsme jeli s pokorou a odhodláním zvítězit. Kluci podali zodpovědný výkon a postupně se dostali až do vedení 5:1. Soupeř sice v poslední třetině korigoval dvěma brankami, ale my si závěr pohlídali. Proti začátku sezony, kdy jsme několik zápasů v závěru nedotáhli, je nyní v těchto momentech vidět nárůst sebevědomí.