8. třída: PIS - PLZ 3:7

Osmička šťastnou sedmičkou sestřelila Písek

8. třída: IHC Písek - HC Plzeň 1929 3:7 (0:1, 3:3, 0:3). Plzeňská osmička přivezla z píseckého ledu plný počet bodů. Po jednobrankové první třetině se indiáni v té druhé pokusili svému soupeři pláchnout na výraznější rozdíl, ale domácí se zakousli do svého soupeře a nedovolili mu jít do trháku. Indiáni tak pak svou střeleckou převahu v gólový rozdíl přetavili až v poslední třetině a odskočili na finální čtyřbrankový rozdíl.

IHC Králové Písek - HC Plzeň 1929

3:7
0:1, 3:3, 0:3

Branky Plzně: Mužík 2, Hajžman, Fišer, Berčík, Přikryl, Štolba.

IHC Králové Písek

Kolář - Matiášek, Přibyl, Švec, Pechlát, Šimůnek. Srb, Volf, Víta, Venclík, Čížek, Novotný, Januška, Šuhaj.

Černý - Tichý, Kaňák, Lokajíček, Morawetz, Houdek, Benetka - Hajžman, Mužík, Fišer - Berčík, Přikryl, Hašek - Klíma, Štolba, Šiška, Černoch - Sýkora.

Nicholas Tichý 0 0 0 4 4

Petr Vojan (Plzeň): Po dvě třetiny výsledkově vyrovnané utkání, které jsme opět rozhodli ve třetí třetině. V posledních zápasech se nám již koncovky utkání daří a dokážeme v nich soupeře definitivně zlomit, či si sami náskok pohlídat.