Adam Šilhán 0 0 0 0 0
Daniel Šiška 0 0 0 0 0
Adam Štolba 0 0 0 0 0
Nicholas Tichý 0 0 0 0 0

Petr Vojan (Plzeň): Hradec v posledních zápasech drtil jednoho soupeře za druhým, má obrovskou ofenzivní sílu. V předchozích dvou zápasech porazil průběžně první Budějovice i Zbraslav a v začátku utkání to bylo na jeho sebevědomém výkonu znát. Hrál aktivně a celkem snadno nám odskočil na 0:2. Na konci třetiny jsme dali důležitý kontaktní gól a vrátili se do zápasu. Ve druhé třetině jsme nejprve srovnali na 2:2, ale soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek, 2:4. Po našem gólu na 3:4 znovu rychle kontroval na 3:5. Velmi těžký zápas na psychiku, ale kluci v závěrečné třetině zapnuli ještě na vyšší rychlostní stupeň a utkání dokonale otočili třemi brankami.