Filip Sýkora 0 0 0 -1 0
Adam Šilhán 0 0 0 0 0
Adam Štolba 0 0 0 -1 0
Nicholas Tichý 0 0 0 0 0

Petr Vojan (Plzeň): V utkání jsme nepodali náš standardní výkon, neměli obvyklý pohyb, energii a nasazení. Trošku na nás padla deka z náročného zápasového a tréninkového programu posledních týdnů. Přesto jsme byli v první třetině aktivnější, ale z 5 vyložených šancí jsme proměnili pouze jednu. Tady se asi rozhodlo o celém průběhu utkání - v první třetině jsme měli jednoznačně rozhodnout, ale ani koncovka nám nešla podle představ. Od druhé třetiny se hrálo prakticky bez gólových šancí, ale již ve vyšším tempu. A tak, když ve 45 min. odskočil soupeř po dvou laciných gólech na 1:3, nevypadalo to s námi dobře. Kluci ale v poslední třetině soupeře přebruslovali a nakonec i vyrovnali.