Po debaklu v Kladně skončila vítězná série juniorů

Junioři: Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 7:3 (2:0, 3:0, 2:3). Kladno rozhodlo o svém vítězství hned v prvních dvou třetinách, kdy nasázelo Plzeňanům pět branek. Indiáni tak museli skousnout první porážku ve skupině o play-off. I přesto ale nadále zůstávají na první příčce.

Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929

7:3
2:0, 3:0, 2:3

Branky a nahrávky: 11. Janeček (Slánský, Doležal), 17. Macháček (Šilhavý, Machač), 30. Havlůj (Schildhabel), 31. Janeček (Slánský, Hulcr), 35. Šilhavý (Machač, Macháček), 41. Šilhavý (Machač), 48. Havlůj (Miura) – 44. Beneš (Vlček), 49. Petráš (Beneš, Krliš), 50. Krliš. Rozhodčí: Nečas – Střelka, Doležal. Vyloučení: 5:4, navíc Polívka (PLZ) 10 minut za NESP. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 38:45. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3.