ČF2: SPA-PLZ 2:3 - Indiáni dobyli Prahu, série se rozhodne v Plzni!

Plzeň - Ve čtvrtfinálové sérii na dva vítězné duely nezvládli indiáni první krok a rázem museli na ledě svého soupeře odvracet mečbol. To se jim povedlo a v neděli tak před svými fanoušky mají další možnost. V případě vítězství se podívají do semifinále!

ČF2 , pá 13.3.2015
Sparta - Plzeň
2:3
1:2, 0:1, 1:0
Branky a nahrávky: 10. Wojnar (Šišolák), 44. Šišolák - 12. Hajžman (Eret), 19. Roubal (M. Červenka, Hajžman), 33. Kvasnička. Rozhodčí: Šťovíček - Ovsík, Nidl. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.
Sparta Wolf (Kašpar) - Simotics, Vízner, Hanuš, Horský, Tůma, Procházka - Švarc, Pika, Šišolák, Nacházel, Kropáček, Wojnar, Safin, Haš, Arnošt, Mrázek, Čech.
Plzeň R. Červenka (Pejsar) - Staněk, Kvasnička, Lokajíček, Čada, Beneš - Přikryl, Hajžman, Benetka, Lang, Červenka, Eret, Straka, Kovařík, Roubal, Váňa.

Ohlasy trenérů

Radek Kampf (HC Plzeň 1929): "Dneska jsme po celý zápas byli lepším týmem, který si dle mého názoru zasloužil vyhrát. Udělali jsme sice dvě individuální chyby, po kterých jsme inkasovali, ale zase nás hodně podržel brankář Červenka. Hodně nám pomohl i Kvasnička, který vypomohl po vypadnutí staršího dorostu a obranu nám vyztužil."

Aktuálně na webu

Deváťáci v přípravě

Deváťáci v přípravě! Trenér Pejchar: Máme s kluky rozdělanou práci a je čas ji dokončit!

Dominik Pavlát #39

Mám jméno i číslo po Haškovi, jiná možnost ani nebyla, směje se Dominik Pavlát

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?