Starší dorost nestačil venku na Chomutov

Plzeň - V dohrávce 8. kola extraligy staršího dorostu mladí indiáni nezachytili vstup do zápasu, kdy dovolili Chomutovu, aby si vypracoval tříbrankové vedení. Zbytek zápasu doháněli indiáni již marně svého soupeře.

8. , út 20.10.2015
Piráti Chomutov - HC Plzeň 1929
Branky a nahrávky: 9. Kulich (Navrátil, Buchtela), 12. Krivošík (Krejčí, Köver), 19. Krivošík (Svoboda), 42. Ondřej Dvořák (Krivošík, Köver), 60. Šilar (Jan Svoboda, Kulich) – 18. Roubal (Kovařík, Váňa), 31. Kodýtek (Pour), 59. Pour (Eret). Rozhodčí: Hribík - Toman, Coubal. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 154. Střely na branku: 29:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
Piráti Chomutov Pavlát (Khůn) – Buchtela, Bukač, Dvořák, Krejčí, Starý, Studený, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Krivošík, Chlán, M. Svoboda, Navrátil, Stínil, Hřebíček, Dejmek, J. Svoboda, Šilar, Bohanos.
HC Plzeň 1929 Krasanovský (F. Červenka) – Kvasnička, Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Čechura, Sedláček, Váňa, Rubner, Pour, Chalupa, Kodýtek, M. Červenka, Eret, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal.

Bez reportáže.

Změna v rozpisu

Změna v rozpisu utkání Tipsport extraligy mezi HC Škoda Plzeň a HC Oceláři Třinec

Ohlasy 1. kolo

Atmosféra byla skvělá, fanouškům děkujeme, hlásí Tomáš Mertl

PLZ - SPA 5:3

PLZ - SPA 5:3 - Patnáctý plzeňský bodový úspěch v řadě proti Spartě v extralize!

Dnes v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary