Mladší dorost porazil Letňany a posunul se na druhé místo!

Mladé pušky indiánů v hlavním městě zcela přestřílely svého soupeře, ale přesto se nakonec mohly radovat pouze ze dvou branek, které vsítily v přesilovkách. Brankář Pilc nicméně ze svá záda nepustil ani jednu z deseti střel a čistým kontem pomohl Plzni k vítězství.

HC Letci Letňany - HC Plzeň 1929

0:2
0:0, 0:2, 0:0

Branky a nahrávky: 29. Váchal (Kovařík, Princl), 36. Šiller (Přikryl, Mužík). Rozhodčí: Pilný – Frodl, Potůček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 10:53. Průběh utkání: 0:0, 0:2.

HC Letci Letňany

Zeithaml (Zoluděv) – Krutil, Klatt, Riley, Fleischman, Zedek, Kloutvor, Krchňák, Benda – Adamec, Tzovairis, Hlaváč, Pětník, Bespalchenko, Vlček, Vrba

Pilc (Maličkay) – Novák, Hamšík, Pánek, Váchal, Šiller, Rybáček, Staněk, Kremláček, Kovařík – Slanina, Přikryl, Balín, Princl, De Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Kuchárik, Soukup, Mužík