Osmáci se předvedli v Hradci jedenácti góly i čistým štítem!

Plzeň - Mladí indiáni se v okleštěné sestavě představili na ledě Střelců, přesto dokázali vysokým vítězstvím uloupit všechny body.

23. , so 29.2.2020,
ZS Jindřichův Hradec
HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 0:0, 0:11.
Rozhodčí: Soukup, Zedníková
Vyloučení 2:2
Využití 1:0
V oslabení 0:0
Diváci 51
HC Střelci Jindřichův Hradec

A. Pajer (Petrů) - Dvořák, T. Pajer, Elian, Blažek, Topič - Ledecký, Fiedler, Sedlačík (C), Beran (A), Šamko, Havel

HC Škoda Plzeň

Mařík (Sedláček) - Pelcr, Babinec, Holubec, Tolar, Skala - Grosskopf, Hofrajtr, Popp, Čech, Živný, Makovec (C), Dvořák, Kačena

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Přestože jsme šli do zápasu pouze s jedenácti hráči, tak jsme soupeře po celou dobu přehrávali a vytvářeli si hodně šancí. Po druhé třetině, ve které kluci vstřelili sedm gólů, už domácí neměli sílu vzdorovat a poslední část už se hrála víceméně na jednu branku."