Deváťáci za hvězdy proti Hvězdě!

Plzeň - Páteční zápas s Třemošnou byl odložen, druhý víkendový duel s Pražany ale již odehrán byl a mladí indiáni si vedli více než dobře.

5. , ne 4.10.2020,
LOGSPEED CZ Aréna
HC Škoda Plzeň - HC Hvězda Praha
Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2.
Rozhodčí: Malá - Ghazal, Kotyza
Vyloučení 1:2
Využití 0:0
V oslabení 0:0
Diváci 45
HC Škoda Plzeň

Sedláček (Mařík) - Pelcr, Babines, Štulc (A), Holubec, Jiříček (A), Skala - Grosskopf, Hofrajtr, Benák, Popp, Pittr, Živný, Makovec (C), Kačena.

HC Hvězda Praha

Jan Foltýn (Bulva) - Jakub Foltýn (C), Jarabko (A), Beňo, Holas - Dohnal, Václavek, Bažev, Damirhan, Kozhuharov, Babický, Hanousek.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „Měli jsme výborný vstup do utkání, během pěti minut jsme vedli 4:0, bohužel čtvrtá branka byla tak rychlá, že ji nezaregistroval ani jeden z rozhodčích. To bylo ale z první třetiny vše, poté přišlo uspokojení a zbytek periody nestál za nic. V dalším průběhu utkání to byl festival spálených šancí z naší strany. Mnoho gólových příležitostí chytil i hostující brankář. Být dnes produktivní jako náš soupeř, tak by skóre bylo daleko vyšší. Na druhou stranu hosté byli v defenzivě celkem důslední. Po většinu zápasu jsme chodili do plné obrany a pro kluky to bylo zase něco nového.“