Start jak se sluší a patří! Osmáci čepovali plzeňskou dvanáctku!

Plzeň - Mladí indiáni do soutěže vstoupili pravou nohou, na svém ledě se s Jihočechy příliš nepárali, po necelých třinácti minutách vedli již o pět branek.

1. , so 12.9.2020,
LOGSPEED CZ Aréna
HC Škoda Plzeň - HC Lvi České Budějovice
Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 11:3, 11:4, 12:4.
Rozhodčí: Malá - Šnajdr, Kotyza
Vyloučení 4:3
Využití 1:1
V oslabení 0:0
Diváci hráno bez
HC Škoda Plzeň

Prantner - Bárek, Fousek (C), Hodaň, Vachovec, Kubinec, Kůs - Maxa, Úbl, Černý (A), Trachta, Křepel, Míčka, Lučan, Novák, Smolek, Kačena.

HC Lvi České Budějovice

Štangl - Křivancová, Borovka, Zikmund, Srnec, Ješ, Čurda - Dohnal (C), Palíšková, Musilová, Kareta, Mižura, Růžička, Pištěková, Schönbauer, Štětka.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): „Z našeho pohledu velmi dobrá první třetina rozhodla o výsledku utkání. Ve zbývajících dvou jsme měli stále převahu, ale už tam z naší strany, možná i pod dojmem vysokého vedení, nebyl takový tlak do branky. Kluky se do toho snažíme tlačit, ale asi bude ještě nějaký čas trvat, než na to přijdou sami (úsměv).“