Osmáci i potřetí v lize nadělovali!

Plzeň - Mladé pušky vlétly do nového ročníku jako velká voda, po třech utkáních mají skóre 42:8!

3. , ne 20.9.2020, 14:00
Malá hala
HC Škoda Plzeň - HC Spartak Soběslav
5:1, 4:0. 4:1
Průběh utkání: 0:1, 13:1, 13:2.
Rozhodčí: Sýkora - Kotyza, Straka.
Vyloučení 3:3
Využití 2:0
V oslabení 1:0
Diváci 17
HC Škoda Plzeň

Prantner (Strnad) - Fousek (C), Kubinec, Smolek, Hodaň - Lučan, Bárek, Kůs, Úbl, Maxa, Míčka, Novák, Hůrka, Kačena, Vachovec, Křepel.

HC Spartak Soběslav

Panský (30. Čermák) - Kůrka, Prokeš, Máca - Hanzal, Zeman, Kučera, Pánková, Doskočil, Zeman, Pánek (C), Tuček.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): „Zápas hodně podobný tomu včerejšímu. Soupeř se snažil a bojoval, ale s jedenácti hráči mu docházely síly. Přestože jsme neproměnili několik dalších šancí, rozdíl ve skóre je opět velký. Určitě by bylo pro kluky lepší hrát více těžších zápasů, které by je posouvaly dál.“