Osmákům zlomila vaz třiapadesátá minuta

Plzeň - Mladí indiáni na ledě Motoru dlouho sahali po bodech, avšak o ty je připravily dva slepené góly Českých Budějovic během patnácti vteřin.

4. , so 26.9.2020, 12:30
Budvar aréna
Madeta Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.
Rozhodčí: Trnka, Lukáš
Vyloučení 0:2
Využití 1:0
V oslabení 0:0
Diváci 35
Madeta Motor České Budějovice Klimeš (Brož) - Brabec, Schmied, Konzal, Postl, Matějka - Nedorost, Vazač, Smejkal, Palán, Matoušek, Vávra (A), Šindelář, Nečas (C), Marek (A).
HC Škoda Plzeň

Prantner (Strnad) - Trachta, Fousek (C), Kubinec, Smolek, Hodaň - Lučan, Bárek, Kůs, Úbl, Maxa, Míčka, Dvořák, Hůrka, Kačena, Vachovec.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): „Utkání se nám vůbec nepovedlo. Absence některých hráčů byla hodně znát. V útočné fázi jsme byli naprosto bezzubí, za celý zápas jsme si nevytvořili souvislejší tlak, a to, že jsme ještě po druhé třetině vedli, bylo jen díky tomu, že nás držel výborně chytající brankář. Za předvedenou hru jsme si tentokrát bodovat nezasloužili.“