Šesťáci do soutěže vstoupili pravou nohou!

Plzeň - Mladé pušky na svém ledě neponechaly v ligové premiéře nic náhodě a soupeři uštědřily dvouciferný gólový příděl.

1. , so 12.9.2020
HC Škoda Plzeň - HC Lvi České Budějovice
Průběh utkání: 7:0, 7:2, 9:2, 9:3, 10:3, 10:5.
Rozhodčí: Sýkora, Deja
Vyloučení 3:2
Využití 1:1
V oslabení 1:0
Diváci 0
HC Škoda Plzeň

D. Beran (Vanžura) - Hofmann, Holmik, Svoboda, Plicka, Holub, F. Beran, Mertl, Pustovoj, Kreuzman, Hobl, Turek, Kratochvíl, Muller, Klapáč

HC Lvi České Budějovice

Macháček (35. Houdek) - Jiřík, Smolena, Šimeček, Král (C) - Vačlena, Kretchsmer, Trousil, Štětka, Albrecht, Sadílek, Březina, Pytel, Neruda, Michel.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Bořek Hanzlík (HC Škoda Plzeň): „První utkání Ligy mladších žáků naši kluci zvládli. Celý duel jasně dominovali, v závěru přesto trochu polevili. Výsledek odpovídá průběhu hry. Nepříjemností bylo zranění Mikuláše Pustovoje, přejeme mu, ať se brzo objeví mezi kluky zpátky.“