4. kolo EHL: PLZ - SPA 1:4 - Druhá prohra v řadě v ENYAQ hokejové lize

Plzeňský gamerský tým má za sebou čtvrtý zápas v sezóně v rámci ENYAQ hokejové ligy. Po úvodní prohře v probíhajícím ročníku, kterou reprezentanti celku Západočechů utrpěli v minulém kole proti Pardubicím, dnes indiáni svedli boj proti pražské Spartě. Plzeňští nakonec souboj z důvodu kontumovaných zápasů prohráli 1:4.

4. , út 12.1.2021, 19:00
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha
0:5, 5:4, 3:4, 0:5, 0:5

"Domin" 0:5 "Arcade" (kontumace)

"Phil93" 5:4 “OiSmjan1k“

"Vajdič66" 3:4 “MrMako18“

"Domin", "Phil93" 0:5 “Arcade“, “OiSmjan1k“ (kontumace)

"Domin", "Vajdič66" 0:5 “Arcade“, “MrMako18“ (kontumace)

HC Škoda Plzeň

Dominik "Domin" Humpál

Filip "Phil93" Strnad

Michal "Vajdič66" Vajda

HC Sparta Praha

Filip “Arcade“ Nosek

Marian “OiSmjan1k“ Janik

Dominik “MrMako18“ Makovský

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Celou situaci blíže objasňuje Dominik "Domin" Humpál: „Ve svém utkání 1 versus 1 jsem vedl 4:1, pak jsem dostal dva nesmyslné góly a přišly emoce... Rozbil jsem monitor. Kvůli tomu jsem zápas nemohl dohrát, proto přišla první kontumace. Narychlo jsem sháněl nový monitor, zpátky na místo k zápasu 2 versus 2 jsem ale bohužel dorazil o dvě minuty později. Poté přišla druhá kontumace."

Indiáni proti Spartě sice snížili na 1:2 na zápasy, kontumace však zapříčinily druhou prohru v řadě. Pražané tak souboj vyhráli 4:1 na zápasy.

Další kolo soutěže je na programu již ve čtvrtek 14. ledna, Plzeňští se od 16:00 střetnou s Kometou Brno.