13. kolo EHL: PLZ - KVA 2:3 - Po boji pro plzeňské gamery sezóna skončila

Gameři HC Škoda Plzeň mají za sebou poslední souboj v základní části ENYAQ hokejové ligy, a to proti karlovarské Energii. Závěrečná prohra zapříčinila, že gamerský tým indiánů v letošním ročníku soutěže do play off těsně nepronikne.

13. , so 20.2.2021, 18:00
HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary
6:3, 8:5, 3:6, 1:2, 4:6

"Domin" 6:3 "Kubin"

"Phil93" 8:5 "AlmonCZE"

"Vajdič66" 3:6 "Pepik001"

"Domin", "Phil93" 1:2 "Kubin", "AlmonCZE"

"Domin", "Vajdič66" 4:6 "Kubin", "Pepik001"

HC Škoda Plzeň

Dominik "Domin" Humpál

Filip "Phil93" Strnad

Michal "Vajdič66" Vajda

HC Energie Karlovy Vary

Jakub "Kubin" Černo

Jaroslav "AlmonCZE" Kouba

Josef "Pepik001" Podhola

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

„Dnes jsme hráli s Karlovými Vary o všechno. Potřebovali jsme vyhrát 4:1 na zápasy, abychom si zajistili postup do vyřazovacích bojů. Začali jsme vítězně, já i "Domin“ jsme své zápasy vyhráli. "Vajdič" ten svůj prohrál, tudíž jsme museli vyhrát zbylá dvě utkání 2 versus 2. V těch jsme bohužel neměli štěstí,“ mrzí "Phila93", který bohužel ve své první sezóně, během níž reprezentoval gamerské barvy Plzně, nemůže slavit postup do vyřazovacích soubojů o celkové vítězství v EHL. Filip Strnad záhy ještě dodává: „V obou zápasech jsme byli lepší, ale hraje se na góly. Těch jsme dali méně, takže se musíme rozloučit se sezónou.“

Na závěr došlo také k hodnocení kompletního ročníku. „Celkově sezónu hodnotím jako nevydařenou – naším cílem bylo play off. Selhali jsme. Po skvělém začátku naše forma začala upadat a zbytečně jsme ztráceli body. Já osobně jsem hodně zklamán. Chci za nás, gamery, poděkovat všem v klubu i příznivcům za veškerou podporu. Vážíme si toho. Doufám, že aspoň v reálném hokeji si dojdeme pro titul,“ říká "Phil93".