Deváťáci si užili akademii v Salzburgu a následně bojovali na ledě Motoru!

Plzeň - Mladí indiáni odehráli předehrávku sobotního kola v Českých Budějovicích již dnes a se soupeřem se rozešli smírně.

17. , čt 9.1.2020
Madeta Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň Mečl (Mařík) - Lučan, Buzek, Černý, Štulc, Hromádka, Šlosar, Melich - Mazanec, Benák, Bílek - Hořejší, Jiříček, Křemen - Komínek, Kaiser, Hájek.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Mladí indiáni totiž absolvovali zajímavý trip. Na pozvání dorazili do akademie Salzburgu, kde absolvovali společný trénink. V rámci turnaje Dlouhodobé Turnajové Soutěže poté změřili síly s domácím výběrem a Českými Budějovicemi.

A vedli si skvěle! Zápasy jsou hrané na dvě poloviny, které se počítají zvlášť a indiáni s Motorem vyhráli 2:0 a padli 1:2 v samostatných nájezdech. S domácím výběrem předvedli na chlup stejné výsledky.

Ohlasy trenérů

Pavel Vostřák (HC Škoda Plzeň): "V dnešním utkání jsme neměli takový pohyb, ale makali až do konce. Myslím, že to kluci zvládli výborně, celý trip, mají spoustu zážitků a hlavně v Salzburku hráli výborně, proto jsme byli do Akademie pozváni na celý víkend."