Mladší dorostenci vydřeli na Spartě dva body!

Mladší dorost: HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 4:5pp (0:0, 4:3, 0:1 - 0:1). Gólové hody ve druhé třetině vyústily v těsné vedení domácí Sparty, které ale bojovní indiáni zvládli do konce třetí část smazat. O výsledku duelu se rozhodovalo nakonec až v prodloužení, ve kterém bonusový bod pro Plzeň vystřelil v přesilovce Josef Roubal.

HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929

4:5p
0:0, 4:3, 0:1 - 0:1

Branky a nahrávky: 23. Safin (Procházka), 36. Safin (Arnošt), 40. Šišolák, 40. Safin - 32. Kaňák (Erhart), 32. Eret (Roubal), 40. Roubal (Červenka), 50. Hajžman (Přikryl), 62. Roubal. Rozhodčí: Beránek - Doležal, Hodač. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 37. Střely na branku: 24:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:5.