Osmáci padli poprvé od začátku října

Plzeň - Mladí indiáni v okleštěné sestavě nedosáhli na body na jihu Čech, s prázdnou odcházejí poprvé od páté října.

21. , so 8.2.2020
Madeta Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.
HC Škoda Plzeň

Mařík (Sedláček) - Malý, Štulc, Holubec, Pelcr, Skala - Makovec, Kačena, Horfajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Popp, Dvořák.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Pro kluky hodně smolné utkání, kterému by určitě mnohem více slušela remíza. Na body jsme tentokrát nedosáhli, ale svým hráčům nemůžu vůbec nic vytknout. Zápas skvěle odmakali a byla velká škoda, že ve druhé třetině, kdy jsme měli mnohem víc ze hry, nepřeklopili skóre na svou stranu. Ale nejvíc mě mrzí, že jsme kvůli zlomené ruce přišli na nějaký čas o dalšího hráče. Už takhle jsme sestavu lepili s problémy a hrát s takhle dobrým soupeřem na 12 hráčů, to není nic jednoduchého."