Osmáci se v Táboře o body dělili

Plzeň - Mladí indiáni zapisují druhou remízu v řadě. Po osmigólové přestřelce z minulého kola proti Českým Budějovicím dnes diváci v Táboře viděli branky pouze dvě.

8. , so 26.10.2019
Hockey Club Tábor - HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň Mařík (Sedláček) - Malý, Tolar, Babinec, Holubec, Skala - Makovec, Kačena, Hofrajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Kuneš, Pelcr, Dvořák.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Velmi dobré utkání, ve kterém jsme si doslova "vylámali" zuby na domácím gólmanovi. Šancí jsme si vypracovali spoustu, ale kluci v určitých pasážích ztráceli sebevědomí a propadali zoufalství, že nejsou schopni dát gól. Ale je třeba si zvykat na to, že v této a vyšších kategoriích už se málokdy budou poměřovat s nekvalitními brankáři soupeře."