Osmáci uštkli v poslední periodě!

Plzeň - Mladí indiáni po dvou remízových zápasech slaví opět vítězství, na svém ledě rozstříleli Střelce.

9. , so 2.11.2019
HC Škoda Plzeň - HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Škoda Plzeň Sedláček (Mařík) - Malý, Štulc, Babinec, Holubec, Pelcr, Skala - Makovec, Kačena, Hofrajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Kuneš, Popp, Dvořák.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Dvě třetiny jsme se proti bojovnému týmu trápili, z naší strany to bylo herně nejméně povedené utkání. Svůj standard odvedla tak třetina kluků, a to by proti těžším soupeřům v dalších zápasech určitě nestačilo. Naštěstí se nám povedl vstup do poslední části a hosté už se ve zbývajícím čase, více než hře, věnovali dohrávání osobních soubojů."

Deváťáci v přípravě

Deváťáci v přípravě! Trenér Pejchar: Máme s kluky rozdělanou práci a je čas ji dokončit!

Dominik Pavlát #39

Mám jméno i číslo po Haškovi, jiná možnost ani nebyla, směje se Dominik Pavlát

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?