Osmáci v Rokycanech povyprávěli pohádku o Škodovce a sedmi trpaslících!

Plzeň - Mladí indiáni slaví v novém roce další vítězství, tentokrát i poradili s Rokycany.

17. , so 11.1.2020
Rokycany - Plzeň
Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:7.
Plzeň Sedláček (Mařík) - Malý, Fousek, Babinec, Holubec, Pelcr, Skala - Makovec, Kačena, Hofrajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Dvořák, Popp, Havlíček.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Utkání proti bojovnému a velmi houževnatému soupeři, který má i několik hodně šikovných hráčů, mělo z naší strany podobný průběh jako to v minulém týdnu proti Klatovům. Po gólu na 6:0 na začátku závěrečné třetiny jsme polevili v koncentraci, chtěli jsme pouze útočit a během deseti minut jsme třikrát inkasovali. Pak už je těžké se vrátit ke hře, kterou kluci předváděli v prvních dvou třetinách. Musíme se z toho poučit a v dalších zápasech fungovat od první do poslední minuty."

Ohlasy 4. kolo

Utkání se mi nehodnotí moc dobře, přiznává Filip Suchý

PLZ - SPA 1:5

PLZ - SPA 1:5 - Odveta se Spartou další body do tabulky nepřinesla

Sezóny tříd

Jednotlivé třídy znají rozpisy soutěží, začíná se v polovině září!

Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň