Osmáci zapisují jubilejní desátou výhru v řadě!

Plzeň - Mladí indiáni zvládli i druhý víkendový duel, když oplatili porážku z prvního vzájemného měření sil Strakonicím, tedy celku, který letos jako jediný dokázal modrobílé skolit.

18. , ne 12.1.2020
Plzeň - Strakonice
Průběh utkání: 0:0, 14:0.
Plzeň Mařík (Sedláček) - Malý, Fousek, Babinec, Holubec, Pelcr, Skala - Makovec, Kačena, Hofrajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Popp, Havlíček, Úbl.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "Soupeř přijel bez pětice svých nejlepších hráčů a zápas tak byl po pěti minutách, kdy jsme vedli 4:0, vlastně rozhodnutý. Je to škoda, protože jsme čekali těžké utkání, které nás pořádně prověří. Klobouk dolů před hráči soupeře, kteří bojovali až do konce a nevypustili jediný souboj. Pro naše kluky pochvala za nulu i za to, s jakou hráli chutí."

Plzeňští střelci

TOP 10 nejlepších kanonýrů v historii plzeňského klubu

Sezóna 1999/2000

Před dvaceti lety získala Plzeň bronzové medaile, první cenný kov v české extralize!

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. podpoří HC Škoda Plzeň