Přestřelku ve Strakonicích osmáci neustáli

Plzeň - Mladí indiáni dokázali na ledě svého soupeře smazal tříbrankové manko, přesto se domů vracejí s prázdnou.

4. , so 5.10.2019
Strakonice - Plzeň
Plzeň Sedláček (Mařík) - Babinec, Skala, Pelcr, Holubec, Tolar - Makovec, Kačena, Hofrajtr, Čech, Živný, Grosskopf, Kuneš, Popp, Dvořák.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): "V utkání jsme doplatili na žalostnou koncovku., čímž nechci snižovat skvělý výkon domácího gólmana. První třetinu, kterou jsme odehráli z velké části před brankou soupeře, jsme po třech střelách soupeře prohráli 3:0. Pak jsme se nadřeli na vyrovnání, ale vzápětí po naší zbytečné chybě šli domácí opět do vedení. Ti využili i hráče, kteří už mají zkušenosti s dorosteneckou soutěží a na jejich hře to bylo znát. V poslední části už to byla z naší strany trochu křeč, neproměnili jsme další šance a domácí nás v závěru "dorazili" pátým gólem. Přesto, že jsme prohráli, to byl pro kluky dobrý zápas."

Ohlasy 4. kolo

Utkání se mi nehodnotí moc dobře, přiznává Filip Suchý

PLZ - SPA 1:5

PLZ - SPA 1:5 - Odveta se Spartou další body do tabulky nepřinesla

Sezóny tříd

Jednotlivé třídy znají rozpisy soutěží, začíná se v polovině září!

Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň