Sedmáci poprvé v roce 2019 nadělovali, navíc s čistým štítem!

Plzeň - Mladí indiáni i v novém roce 2019 zůstávají stoprocentní, když i podruhé v sezóně vyzráli na Sušici.

12. , so 5.1.2019
Plzeň - Sušice
Plzeň Sedláček, Mařík - Holubec, Štulc, Tolar, Babinec, Malý - Hofrajtr, Benák, Makovec - Čech, Živný, Grosskopf - Kuneš, Kačena, Dvořák.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Pavel Vostřák (HC Škoda Plzeň): "Kluci měli za úkol, po zájezdu ve Švýcarsku, hlavně odpočívat, protože toho bylo opravdu hodně. Někteří měli i zdravotní problémy. Zápas jsme odehráli dobře, i když neměl takové tempo. Ve středu nás čeká DTS U13 v Plzni a doufám, že už nemocní kluci budou v pořádku."

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?

Smlouva o partnerství

HC Škoda Plzeň a Autocentrum Jan Šmucler podepsaly pětiletou smlouvu o partnerství

Třídy v přípravě

Od žáků až po ty nejmenší. Trenér Pata: Nelze budovat pouze A-tým, je třeba budovat klub!