Sedmáci sedmi góly zhasli Hvězdu!

Plzeň - Mladí indiáni oplatili Pražanům porážku z prvního vzájemného měření sil a zapisují osmou výhru z posledních devíti duelů.

14. , so 14.12.2019
Plzeň - Hvězda Praha
Plzeň Prantner - Hodaň, Trachta, Černý, Smolek, Kubinec, Bárek, Fousek, Úbl, Křepel, Vachovec, Míčka, Lučan, Maxa, Kůs, Novák, Kačena.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Bořek Hanzlík (HC Škoda Plzeň): "K vítězství nad dalším silným pražským celkem, který v minulém zápase nadělil našim klukům 11 gólů, vedl skvělý výkon v první třetině, kterou jsme vyhráli 6:0. Některé branky byly opravdu ukázkové. V závěr utkání měl mnohem více příležitostí soupeř, ale výtečný Prantner v brance a štěstí nedopustilo více gólů v naší síti."

Ohlasy 1. kolo

Zbývající zápasy chceme vyhrát a postoupit v poháru co nejdále, hlásí po výhře Jakub Pour

Příprava Akademie

Junioři a dorostenci jdou do boje!

PLZ - KLA 3:1

PLZ - KLA 3:1 - Tři přesně mířené šípy skolily Rytíře!