Šesťáci se ve Strakonicích prezentovali rovnými dvaceti góly!

Plzeň - Mladí indiáni pokračují ve své krasojízdě, i pátý soupeř v nové sezóně okusil dvojciferný výsledek.

5. , so 5.10.2019
Strakonice - Plzeň
Průběh utkání: 0:13, 1:13, 1:20.
Vyloučení 2:0
Využití 1:0
V oslabení 0:0
Diváci 30
Strakonice Hammerbauer (33. Imenynnyk) - Zdychyncová, Kříž, Krásová, Staněk, Matyska, Remiš, Rod, Molhanc, Šmíd, Šimák, Koch, Havelec, Bilík (C), Zeman, Menčík.
Plzeň R. Šimánek (31. Strnad) - Kořínek, Šulan, Dvořák, Brož, Švábek (C), Fiala - Šmídl, Winter (A), Vrábel, Forman, S. Šimánek, Tománek, Hanzlík, Pitter.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Václav Benák (HC Škoda Plzeň): "Dnes, až na první třetinu, kterou jsme prospali a vyhráli ”jen 3:0,” jsme podali dobrý výkon. Zbylé dvě části již to byl od nás ten hokej, kterým se chceme prezentovat."

Z9: PLZ - KVA 3:6

Deváťáci na soustředění podlehli Energii

Ohlasy 1. kolo

Zbývající zápasy chceme vyhrát a postoupit v poháru co nejdále, hlásí po výhře Jakub Pour

Příprava Akademie

Junioři a dorostenci jdou do boje!