Šesťáci ztratili skvěle rozehraný duel s Motorem

Plzeň - Mladí indiáni zažili po včerejším nezdaru v Písku malé Déjà vu, opět skvěle rozehraný duel ztratili v poměru 5:7.

7. , ne 20.10.2019
Plzeň - České Budějovice
Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:7, 5:7.
Vyloučení 3:2
Využití 0:0
V oslabení 0:0
Plzeň R. Šimánek (Strnad) - Kořínek, Šulan, Dvořák, Brož, Švábek, Fiala - Šmídl, Chasák, Winter, Vrábel, Forman, S. Šimánek, Tománek, Hanzlík (C), Pitter (A).
České Budějovice Jelínek (Hřebík) - Mařík, Čečetka (C), Kutlák, Kouba, Novotný, Smejkal, Kamlach, Pýcha, kaiseršot, Zeman, Holub, Hřebejk, Velek, Hejda, Šrámek, Srnec.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Václav Benák (HC Škoda Plzeň): "Podobný duel jako včera v Písku. Měli jsme ho dobře rozehraný, ale brzy jsme přišli o slibný náskok. Což nás hodně srazilo a začali jsme dělat hodně chyb, které soupeř potrestal. Musíme se naučit takhle dobře rozehrané zápasy vyhrávat."

Sezóna 1999/2000

Před dvaceti lety získala Plzeň bronzové medaile, první cenný kov v české extralize!

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. podpoří HC Škoda Plzeň

Plzeňští gólmani

Přehled a statistiky brankářů, kteří nastoupili za plzeňský tým v české extralize