HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň

3:4

5. Pochobradský (Rákos), 5. Zohorna (Kučera), 20. Potůček (Kočan) - Šlauf (Černý, Setikovský), Kocman (Kořínek), Šlauf (Holý), Valenta (Heřman). Třetiny: 3:2, 0:1, 0:1)

HC Dynamo Pardubice

Růžička - Vondráček, Lesák, Nakládal, Luňák, Janata, Kučera - Cincibuch, O. Janecký ml., Kočan - Potůček, Rákos, Rejzek - Židek, Jindřich, Pochobradský - Zohorna

Ulč - Černý, Krňoul, Kořínek, Štich, Mottl (6. Jonák), Martinec - Holý, Setikovský, Šlauf - Kampf (41. Bote), Heřman, Valenta - Jindra, Kocman, Holub

Plzeň vstoupila do utkání dobře a ujala se vedení brankou Šlaufa. Domácí pak otočili až na 3:1, ale od té doby už střílela góly jen Plzeň. Za stavu 3:3 navíc rozhodčí sporně neuznali pro postavení hráče v brankovišti branku Šlaufovi, jehož tak připravili o hattrick. V závěru hrály Pardubice power-play, ale Plzeň je nepustila do žádné vyložené šance. Výborný výkon podal v plzeňské brance Petr Ulč. Po druhé třetině odstoupil ze zápasu Kampf pro problémy s třísly.