Fotbalové utkání

Škodováci odehráli fotbalový duel v Liticích, zápas pro ně skončil vítězně

Plzeň - Indiáni se v rámci letní přípravy představili v dalším fotbalovém mači, tentokráte zamířili na hřiště Litic. V sestavě mohli počítat i s velkými posilami - v útoku vedle sebe nastoupili Jakub Jeřábek a Dominik Kubalík. Modrobílí nakonec našli hned tři dvougólové střelce, duel vyhráli 8:3!

Právě kanonýr Dominik Kubalík poslal Škodu už v páté minutě do vedení, když se levačkou po rychlé zasekávačce trefil přesně. Litice sice o pár minut po skvěle sehraném rohu vyrovnaly, leč vedení indiánům záhy vrátil aktivní kapitán Lukáš Pulpán.

FOTOGALERIE ZDE!

Oba poločasy mače trvaly 35 minut, v první půli se indiáni trefili třikrát, v té druhé přidali dalších pět gólů. Úspěšnému střetnutí přihlíželi rovněž nehrající Miroslav Indrák s Jaroslavem Kracíkem, na své svěřence dohlíželi trenéři Ladislav Čihák a Rudolf Pejchar s Martinem Strakou. O přestávce své týmové kolegy pozdravil i Ondřej Kratěna, dalším vzácný hostem byl Jan Kovář.

TJ Litice 3:8 HC Škoda Plzeň