Vstupenky

Po roční nucené přestávce v prodeji vstupenek, kterou si vynutila pandemie koronaviru, se HC Škoda Plzeň znovu těší na fanoušky v ochozech!

• Fanoušky upozorňujeme, že prodej vstupenek bude probíhat ve fanshopu, nikoli v kanceláři ticketingu. Ta bude sloužit jako testovací místo pro zájemce z řad fanoušků před každým utkáním.
  • Fanouškům se vyplatí kupovat vstupenky online, které vyjdou levněji v porovnání s offline prodejem, jenž je spojený s dodatečnými náklady klubu.
  • ONLINE PRODEJ ZDE

Ceny vstupného

Vstupenky v kategorii Stání za 170 Kč při nákupu na pokladnách a za 130 Kč při nákupu online (platí do 31. 12. 2021).

Předprodej vstupenek

Na pět prvních domácích zápasů, tj. do utkání 3. října 2021 HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec včetně, začne předprodej vstupenek vždy dva dny před utkáním a to proto, abychom umožnili zájemcům o permanentky co největší výběr z dostupných míst. Technické důvody neumožňují klubu totiž prodávat permanentní vstupenku začínající dalším zápasem, pokud je na stejné místo prodaná jednotlivá vstupenka ještě neodehraného utkání.

Modelový příklad: Pokud si první fanoušek koupí v pátek 10. září jednotlivé vstupné na utkání s Třincem (to se hraje 12.9.), druhý fanoušek si 11. září nemůže koupit na stejné místo permanentní vstupenku (kterou by využíval až od druhého domácího zápasu), přestože si první fanoušek koupil „pouze“ jednotlivé vstupné. Když ale druhý fanoušek počká a 13. září si znovu bude chtít koupit stejné místo na permanentní vstupenku, místo již bude uvolněno a on si může udělat radost.

Tento systém je dán technickými možnosti rezervačního a prodejního systému. Proto klub bude spouštět předprodeje až zmiňované dva dny před utkáním, aby umožnil zájemcům o permanentní vstupenky co největší výběr. Proto zájemcům o permanentní vstupenku doporučujeme nákup vždy druhý den po utkání.

Plán sektorů